Jaarkalender

ACTIVITEITEN 2019-2020

 

September

2 septemer: Eerste schooldag

6 september: Infoavond om 19u30

19 september: meter -en peterwerking

20 september: Strapdag

22 september: Autoloze zondag

 

Oktober

 

4 oktober: Werelddierendag

5 oktober: Dag van de leerkracht

8 oktober: legoklas: 2de-3de graad

9 oktober: Pedagogische studiedag

10 oktober: Schoolraad

11 oktober: zwemmen lagere school + leerlingenraad

18 oktober: verkoop chrysanten

22 oktober: infoavond drugspreventie voor ouders 6de lj

24 oktober: oudercontact lagere school

25 oktober: herfstfeest kleuters + rapport 1

21-25 oktober: Cultuurklassen lagere school

28 oktober - 3 november: Herfstvakantie

 

November

4 november: leerlingenraad

6 november: bibliotheek lagere school

8 november: Wapenstilstand 3de graad om 13u + zwemmen lagere school

11 november: Wapenstilstand = geen school

12 november: Facultatieve verlofdag

20 november: bibliotheek kleuters

21 november: meter -en peterwerking

18-22 november: Voorleesweek

24 november: Eetfestijn

26 november: brug 3de kl-1ste lj + theater 3de kl

28 november: meter -en peterwerking

 

 

 

 

December

4 december: Sint + meter -en peterwerking

6 december: zwemmen lagere school

10 december: 3de graad campussendag

20 december: kerstdrink + eucharistie om 14 uur + rapport 2

23 december - 5 januari: Kerstvakantie

 

Januari

 

6 januari: Driekoningen

8 januari: bibliotheek lagere school + kleuters

13 januari: leerlingenraad

15 januari: Pedagogische studiedag

17 januari: zwemmen lagere school

20 januari: 3de graag naar Stella Matutina

30 januari: Gedichtendag

31 januari: zwemmen lagere school

 

 

 

 

 

Februari

 

2 februari: Lichtmis

4 februari: 3de graad naar PTI

11 februari: brug 3de kl-1ste lj

13 februari: meter -en peterwerking

14 februari: zwemmen lagere school

17-21 februari: Sportweek lagere school + week tegen pesten

24 februari - 1 maart: Krokusvakantie

 

Maart = jeugdboekenmaand

 

2 maart: leerlingenraad

4 maart: bibliotheek lagere school

12 maart: oudercontact + meter -en peterwerking

13 maart: rapport 3 + Belgische avond

18 maart: bibliotheek kleuters

27 maart: zwemmen 3de kl - lagere school + opendeurdag

 

 

 

 

April

6-19 april: Paasvakantie

3 april: eucharistie 9u + meter -en peterwerking

22 april Buitenspeeldag

24 april: zwemmen 3de kl - lagere school

 

 

Mei

1 mei: Eerste Communie + Feest van de Arbeid

5 mei: brug 3de kl-1ste lj

8 mei: zwemmen 3de kl - lagere school + leerlingenraad

10 mei: Moederdag

14 mei: meter -en peterwerking

15 mei: rapport 4

18 mei: Film 2de-3de kl

20 mei: Pedagogische studiedag

21 mei: Hemelvaartsdag (geen school)

22 mei: Brugdag (geen school)

 

Juni

1 juni: Pinkstermaandag

2 juni: 2de facultatieve verlofdag

5 juni: zwemmen 3de kl - lagere school

9 juni: brug 3de kl-1ste lj

13 juni: Schoolfeest

14 juni: Vaderdag

16 juni: brug 3de kl-1ste lj

18 juni: meter -en peterwerking

23 juni: sportdag

25 juni: oudercontacten

29 juni: eucharistie om 9u + Proclamatie 6de lj

30 juni: rapport 5 + laatste schooldag + halve dag school